Přístroje na eliminaci geopatogenních zón (GPZ) a elektrosmogu (ES)

Vzhledem k tomu, že se v praxi při konzultacích v rámci biorezonance velmi často setkáváme se zátěžemi elektrosmogem a geopatogenními zónami, nabízíme i možnost zakoupení přístrojů sloužících k eliminaci těchto jevů.

Pro více informací nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky na číslech uvedených níže.

Ceník přístrojů:

Lumen          5445,- Kč
odstraňuje všechny nežádoucí vlivy všech druhů geopatogenních zón, vodních křížů, Curryho i Hartmannových pásů, čímž podporuje spuštění regeneračních procesů v těle člověka i zvířat v jeho okolí. Harmonizuje vztahy v rodině, zlepšuje metabolizmus a spánek
.............................................
 

Harmonie    7260,- Kč

obsahuje všechny funkce Somavedicu Lumen ( dříve Harmony ) a má doplněny frekvence na likvidaci parazitů, virů, bakterií a plísní, vzhledem k nechemické cestě jejich likvidace účinky nastávají během jednoho až tří měsíců.
Počínaje rokem 2017 je na trhu Harmonie v nové podobě - z křišťálového skla.
.............................................

Quantum     7260,- Kč

původní název "bílý", je posílený Somavedic Lumen ( dříve Harmony ) pro umístění prostorech, kde se denně pohybuje větší množství lidí, což je vhodné pro biorezonanční střediska, ordinace, masážní, kosmetické salóny, obchody i firmy, kde máme velmi pozitivní reference. Tento model doporučujeme i pro ty, kteří často cestují a přespávají v hotelích, kde se často nacházejí všechny druhy zón. Častá aplikace Somavedicu Quantum je v automobilech, včetně nákladních.
.............................................
 

Atlantik        7260,- Kč

upravuje strukturu, vlastnosti, paměť a energetický potenciál vody, nejen dle výzkumů Dr. Masaru Emoto. Odstraňuje zátěže vody, které často způsobují bolesti v krku a nedostatečný pitný režim. Dle zkušeností uživatelů Somavedicová voda vybuzuje pitný režim, který je velmi důležitý pro správné fungování organismu a dosažení zdraví.
.............................................
 

Medic         12100,- Kč

Tento model vychází z funkcí a je kombinací Somavediců Harmonie a Quantum. Medic je vhodný pro nemocnice, kliniky, ordinace, biorezonanční střediska, masážní a kosmetické salóny a pro nemovitosti a statky větších rozměrů.
.............................................
 

Uran         17100,- Kč

Nejsilnější model Somavedicu. Tento model vychází z funkcí a je kombinací Somavedicu Medic, Harmonie, Quantum a Atlantik. Somavedic. Uran je vhodný jak pro domácnosti, tak i pro nemocnice, kliniky, ordinace, biorezonanční centra, masážní a kosmetické salony a pro nemovitosti větších rozměrů.
Skleněný korpus je vyroben z křišťálového skla s příměsí uranu. Ten je důležitý pro zvýšení účinnosti neutralizace elektrosmogu. Osvědčil se na místech, kde bylo třeba "nasadit" dva i více kusů modelů Medic. Na rozdíl od modelu Medic umí harmonizovat vodu, obdobně jako model Atlantik. Pokud bychom chtěli porovnat účinnost přístrojů Uran a Medic, pak by se dalo říci, že vypnutý Uran = zapnutý Medic. - v případě zájmu o tento produkt nás nejprve kontaktujte pro konzultaci.
.............................................
Uvedené ceny jsou jsou včetně 21% DPH.

Objednávejte na tel. číslech 602 289 992 (Mgr. Jan Böhme) nebo 775 111 762 (Soňa Böhme)